Skåp art deco

Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1920/30-tal, art deco, fanérad i bonad björk, skuren dekor, invändigt justerbara hyllplan, höjd 175, 182x53 cm

Smärre ytskador

753661

2020-03-27