Eduard Kutsar oljemålningar

Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDUARD KUTSAR (Estland 1902-1970) (2): Landskap, bär monogramsignering EK resp signerad och daterad E Kutsar 1967, olja på papper, vardera ca 10,5x14 cm

753662

2020-03-28