Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 4 st, HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, bordets höjd 74, diameter 110, sitthöjd 45, skåpets höjd 189, 95x63 cm
Ytskador
753665
2020-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här