Matgrupp samt hörnskåp

Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp
Matgrupp samt hörnskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 4 st, HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, bordets höjd 74, diameter 110, sitthöjd 45, skåpets höjd 189, 95x63 cm

Ytskador

753665

2020-03-27