Sekretär 1900-tal

Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1930/40-tal, art deco, fanérad i bonad björk, intarsiadekor, höjd 100, 85x44 cm

Skador

753667

2020-03-27