Bordslampor 1 par Tyringe Konsthantverk
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, Tyringe Konsthantverk, 1970-tal, stomme i mässing, höj- och sänkbar ljusarm med ställbar skärm, rund fot, etikettmärkta, höjd ca 55 cm
Bruksslitage, repor, märken, buckla på den ena lampans skärm, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen.
753671
2020-03-30