Bordslampor 1 par Tyringe Konsthantverk

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Tyringe Konsthantverk, 1970-tal, stomme i mässing, höj- och sänkbar ljusarm med ställbar skärm, rund fot, etikettmärkta, höjd ca 55 cm

Bruksslitage, repor, märken, buckla på den ena lampans skärm, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen.

753671

2020-03-30