Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, omkring år 1900, fanérad i mahogny, beslag i mässing, marmorskiva, höjd 72, 44x38 cm

Nagg, ytskador

753701

2020-03-27