Urna

Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA med lock, 1900-talets första hälft, koppar, höjd 56 cm

Borrat hål, bucklor

753702

2020-03-27