Byrå funkis

Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, funkis, 1930/40-tal, bonad björk, fanerad stomme, längd 87, bredd 41, höjd 64,5 cm

Bruksslitage

753708

2020-03-31