Arvid Johansson oljemålning

Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

ARVID JOHANSSON (1862-1923): Fartyg i dimma, signerad Arv. Johansson, olja på duk, ca 44 x 67 cm

Nyligen rengjord i konservatorsateljé

753710

2020-04-26