Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
ARVID JOHANSSON (1862-1923): Fartyg i dimma, signerad Arv. Johansson, olja på duk, ca 44 x 67 cm
Nyligen rengjord i konservatorsateljé
753710
2020-04-26