1 par vrilskålar allmoge

1 par vrilskålar allmoge
1 par vrilskålar allmoge
1 par vrilskålar allmoge
1 par vrilskålar allmoge
1 par vrilskålar allmoge
1 par vrilskålar allmoge
1 par vrilskålar allmoge
1 par vrilskålar allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VRILSKÅLAR, 1900-talets första hälft, allmoge, 2 st, björk samt furu, höjd ca 10-20 cm,

Smärre slitage

753716

2020-03-30