Heinrich Roepstorff skrivbord
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HEINRICH ROEPSTORFF SKRIVBORD, Danmark, 1950/60 tal, fanerat i teak, kromad benställning, tre lådor, längd 110, bredd 50, höjd 68 cm
Nyckel saknas, bruksslitage/skiva med fläckar, smärre lagningar
753719
2020-03-28