Heinrich Roepstorff skrivbord

Heinrich Roepstorff skrivbord
Heinrich Roepstorff skrivbord
Heinrich Roepstorff skrivbord
Heinrich Roepstorff skrivbord
Heinrich Roepstorff skrivbord
Heinrich Roepstorff skrivbord
Heinrich Roepstorff skrivbord
Heinrich Roepstorff skrivbord

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HEINRICH ROEPSTORFF SKRIVBORD, Danmark, 1950/60 tal, fanerat i teak, kromad benställning, tre lådor, längd 110, bredd 50, höjd 68 cm

Nyckel saknas, bruksslitage/skiva med fläckar, smärre lagningar

753719

2020-03-28