Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UGNSLUCKOR, 3 dlr, sekelskiftet 18/1900-tal, gjutjärn, 1 med motiv av Oscar II i profil, beslag av porslin, mått ca 35x20, 12x12, 8x111 cm
Bruksslitage
753721
2020-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här