Ugns/spisluckor 3 st Oscar II relief

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UGNSLUCKOR, 3 dlr, sekelskiftet 18/1900-tal, gjutjärn, 1 med motiv av Oscar II i profil, beslag av porslin, mått ca 35x20, 12x12, 8x111 cm

Bruksslitage

753721

2020-03-30