Dörröverstycke Louis XV-stil
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
DÖRRÖVERSTYCKE, Louis XV-stil, 1800-tal, pastoralt motiv av jaktsällskap, olja på duk fäst på papp, träskuren och förgylld dekor av rocailler, voluter och ströblomster, 65,5 x 116 cm
Ställvisa dekorskador och retuscher
753735
2020-04-05