Dörröverstycke Louis XV-stil

Dörröverstycke Louis XV-stil
Dörröverstycke Louis XV-stil
Dörröverstycke Louis XV-stil
Dörröverstycke Louis XV-stil
Dörröverstycke Louis XV-stil
Dörröverstycke Louis XV-stil

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, Louis XV-stil, 1800-tal, pastoralt motiv av jaktsällskap, olja på duk fäst på papp, träskuren och förgylld dekor av rocailler, voluter och ströblomster, 65,5 x 116 cm

Ställvisa dekorskador och retuscher

753735

2020-04-05