Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SILVER, 3 dlr, bestående 1 bägare, Rey Urban, sterlingsilver, Stockholm, 1967, 1 glasögonfodral, 1800-talets andra hälft, 1 etui, otydliga stämplar, total vikt ca 270 g

753740

2020-03-30