Skåp England

Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SKÅP, med vitrinöverdel, 2 dlr, 1900-talets första hälft, England, fanérat i mahogny, beslag i mässing, hyllplan i glas, höjd ca 185, 93x37 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, märken

753752

2020-03-26