Salvador Dalí Les Usuriers

Salvador Dalí Les Usuriers
Salvador Dalí Les Usuriers
Salvador Dalí Les Usuriers
Salvador Dalí Les Usuriers
Salvador Dalí Les Usuriers
Salvador Dalí Les Usuriers
Salvador Dalí Les Usuriers
Salvador Dalí Les Usuriers

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

300 EUR

SALVADOR DALÍ (1904-1989) "Les Usuriers" (1960), signerad, litografi, E.A., bildyta ca 33x26 cm

753760

2020-03-28