Edith Piaf signatur

Edith Piaf signatur
Edith Piaf signatur
Edith Piaf signatur
Edith Piaf signatur
Edith Piaf signatur
Edith Piaf signatur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINYL MED AUTOGRAF, Edith Piaf, egenhändigt signerad, 1950-tal, vinylskiva med omslag, vinylen signerad "Edith Piaf", 17,5x17,5 cm.

Slitage, omslaget med skador.

753766

2020-03-28