Edith Piaf signatur
Closed
2020-03-28
753766
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
VINYL MED AUTOGRAF, Edith Piaf, egenhändigt signerad, 1950-tal, vinylskiva med omslag, vinylen signerad "Edith Piaf", 17,5x17,5 cm.
Slitage, omslaget med skador.