Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv med barken Köpenhamn, signerad Pedersen, olja på duk, 65x88 cm

Krackeleringar, tryckskador

753767

2020-03-27