Stig Lindberg Spisa Ribb Gustavsberg
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, "Spisa Ribb" (1955-1974), 17 delar till te- och kaffeservis, benporslin, Gustavsberg, bestående av: 3 tekoppar med fat, 4 kaffekoppar med fat, 8 assietter, gräddkanna samt sockerskål
Slitage, vissa delar med beläggning, smärre nagg, slitage, en tekopp med skadad hänkel
753781
2020-03-27