Stig Lindberg Spisa Ribb Gustavsberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, "Spisa Ribb" (1955-1974), 17 delar till te- och kaffeservis, benporslin, Gustavsberg, bestående av: 3 tekoppar med fat, 4 kaffekoppar med fat, 8 assietter, gräddkanna samt sockerskål

Slitage, vissa delar med beläggning, smärre nagg, slitage, en tekopp med skadad hänkel

753781

2020-03-27