Carl Thore Le Monde Granhaga Metallindutri

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CARL THORE, "Le Monde", takarmaturer, 1 par, guldeloxerad aluminium, Granhaga Metallindutri, 1970-tal, höjd ca 23 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

753786

2020-03-27