Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL THORE, "Le Monde", takarmaturer, 1 par, guldeloxerad aluminium, Granhaga Metallindutri, 1970-tal, höjd ca 23 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
753786
2020-03-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner