Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1900-talets senare hälft, empirestil, stomme i plåt pulverlackerad i mörkblå kulör, detaljer i mässing, fem ljusarmar, höjd exkl. kedja ca 34, diameter ca 48 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

753787

2020-03-30