Brännvinsflaskor

Brännvinsflaskor
Brännvinsflaskor
Brännvinsflaskor
Brännvinsflaskor
Brännvinsflaskor
Brännvinsflaskor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRÄNNVINSFLASKOR 4 st, glas, 1800-tal, slipad samt tryckt dekor, höjd ca 10-25 cm

slitage, en propp saknas

753794

2020-04-06