Anitra Lucander collage

Anitra Lucander collage
Anitra Lucander collage
Anitra Lucander collage
Anitra Lucander collage
Anitra Lucander collage
Anitra Lucander collage
Anitra Lucander collage
Anitra Lucander collage

Klubbat för:

820 EUR

Utropspris

800 EUR

ANITRA LUCANDER (1918-2000) komposition med bok, signerad samt daterad -58, collage, 31x21 cm

753800

2020-04-19