Edvard Wallenqvist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EDVARD WALLENQVIST (1894-1986): "Landskap vid Havstensund", signerad Wallenqvist -45, a tergo betitlad, olja på duk, 54x73 cm

753804

2020-03-25