Gerhard Henning etsning

Gerhard Henning etsning
Gerhard Henning etsning
Gerhard Henning etsning
Gerhard Henning etsning
Gerhard Henning etsning
Gerhard Henning etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERHARD HENNING (1880-1967): Akt, signerad, etsning, motivmått ca 11x13 cm

Oramad, monterad i överkant i passepartout

753805

2020-03-29