Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BO FAJANS, ytterfoder 1900-talets första hälft, bemålat och glaserat lergods, modellnummer 1808, höjd 26, Ø 24 cm

Visst slitage

753808

2020-03-25