Oidentifierad konstnär teckning England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, teckning, figurscen, signerad, England, 1800-tal, bildmått 28 x 40,5 cm.

Nåfot gulnad, ej examinerar ur ram.

753813

2020-03-28