August Hammarström
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AUGUST HAMMARSTRÖM,(1800-tal), kopia efter Georg Anton Rasmussen (1842-1914): Utsikt vid Hardangerfjorden, signerad och daterad A TERGO Aug Hammarström 1885, olja på duk, 44x74 cm
Något gulnad
753825
2020-03-30