August Hammarström

August Hammarström
August Hammarström
August Hammarström
August Hammarström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUGUST HAMMARSTRÖM,(1800-tal), kopia efter Georg Anton Rasmussen (1842-1914): Utsikt vid Hardangerfjorden, signerad och daterad A TERGO Aug Hammarström 1885, olja på duk, 44x74 cm

Något gulnad

753825

2020-03-30