Kaffeservis

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KAFFESERVIS, "Sommerfugl", 14 delar, underglasyrbemålat, guldkanter, bestående av: 5 kaffekoppar med 9 fat, Bing & Gröndal

Medföljer: 3 koppar och 2 tallrikar med skador/nagg

753828

2020-03-25