Björn Rosendal blandteknik

Björn Rosendal blandteknik
Björn Rosendal blandteknik
Björn Rosendal blandteknik
Björn Rosendal blandteknik
Björn Rosendal blandteknik
Björn Rosendal blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Hyllning till Weie", monogramsignerad R, a tergo betitlad samt daterad -66, blandteknik på pannå, ca 122x91 cm

753830

2020-03-30