Knut Stangenberg akvareller

Knut Stangenberg akvareller
Knut Stangenberg akvareller
Knut Stangenberg akvareller
Knut Stangenberg akvareller

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT STANGENBERG (1871-1955): akvarellserie, 8 st, med text, signerad, variernade mått ca 22x14 cm

Ej examinerade ur ram

753831

2020-03-30