Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROGER RISBERG (1956-2011): "Social kontoret" "Nämnden", olja på duk, signerad a tergo samt daterad 1996, mått ca 55x47 cm
753834
2020-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här