Gösta Diehl oljemålning

Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning
Gösta Diehl oljemålning

Klubbat för:

9 800 EUR

Utropspris

8 000 EUR

GÖSTA DIEHL (1899-1964) fiskare, signerad samt daterad 1953, olja på duk, 80x100 cm

753842

2020-04-19