Gröna Anna

Gröna Anna
Gröna Anna
Gröna Anna
Gröna Anna
Gröna Anna
Gröna Anna

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖRSTRAND, servisdelar "Gröna Anna", servis, 32 dlr, bestående av: 1 skål, 1 gräddsnipa, 1 sockerskål med loc, 1 upplägningsfat, 1 terrin utan lock, 1 mjökkanna, 5 djupa tallrikar, 9 mattallrikar, 5 assieter, 7 kaffefat

Bruksslitage, krackelyr samt sprickor, missfärgning, mindre nagg kan förekomma

753857

2020-03-31