Erkki Luhtala oljemålning

Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning

Klubbat för:

540 EUR

Utropspris

400 EUR

ERKKI LUHTALA, "Forsande bäck", signerad samt daterad -81, olja på duk, 100x90 cm

753867

2020-03-25