Klubbat för:
2 800 EUR
800 EUR
JUGEND POKAL, silver, mellan europa, ryska importstämplar (1882-1898), godronnerad bas med dekor i form av delfin samt näkrosor, förgylld, insida, höjd 37,5 cm, vikt 1434 g
753881
2020-05-17