Supkoppar mm i silver

Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPPKOPPAR, SKRIN, TÅRTSPADE, FAT, silver, 8 dlr, 18/1900-tal, vikt ca 479 g

Slitage, delvis gravyr

753894

2020-03-25