Fiskfat Gustavsberg
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FISKFAT, 1900-talets första hälft, Gustavsberg, flintgods, vit glasyr med detalje i rosa och lila, stämpelmärkt undertill, ca 64 x 33 cm
Slitage, krackelyr, smärre nagg på ryggfena, repor
753910
2020-03-31