Spegel rokokostil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld ram, stomme i trä och pastelage, ram med dekor av rosor och krön med rocaille, ca 110 x 50 cm
Smärre slitage på förgyllning, smuts, mindre sprickor i ramen.
753916
2020-03-31