Emil Hellbom

Emil Hellbom
Emil Hellbom
Emil Hellbom
Emil Hellbom
Emil Hellbom
Emil Hellbom
Emil Hellbom
Emil Hellbom

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL HELLBOM (1895-1969): Vy över Riddarholmen från Stadshuset, signerad E. Hellbom, olja på pannå, ca 45x37 cm

753932

2020-03-27