Piedestal 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme av bronserat trä, skivor av marmor, höjd ca 65 cm, övre skiva ca 25x25 cm
Bruksslitage, mindre färgavskav förekommer, repor på stenskivorna, mittdel något löst sittade
753934
2020-03-31