Piedestal 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme av bronserat trä, skivor av marmor, höjd ca 65 cm, övre skiva ca 25x25 cm

Bruksslitage, mindre färgavskav förekommer, repor på stenskivorna, mittdel något löst sittade

753934

2020-03-31