Lindorm Liljefors olja på pannå

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Olja på pannå, insjömotiv med änder, signerad och daterad Lindorm L -63, ca 45x33 cm

Dedikation a tergo

753943

2020-03-31