Esther Kjerner

Esther Kjerner
Esther Kjerner
Esther Kjerner
Esther Kjerner
Esther Kjerner
Esther Kjerner
Esther Kjerner
Esther Kjerner

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): Blomsterstilleben, signerad och daterad E Kjerner 1949, olja på pannå, 38x46 cm

Ingår i temaauktionen Décoratif

753949

2020-03-28